Penzion Sokolov PIANO
Penzion PIANO ubytování Sokolov Aktuální počasí skoro zataženo
Aktuální počasí
Denní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s
 

Penzion PIANO / Sokolov

Exkluzivní Penzion Piano je situován v centru malebného Starého náměstí v hornickém městě Sokolově.

Sokolov ubytování
Penzion Piano byl vybudován náročnou rekonstrukcí historické budovy. Po jejím dokončení je Vám k dispozici 6 dvoulůžkových pokojů, 2 dvoulůžkové pokoje De Luxe s možností přistýlky. Možnost přípojení k internetu.

Dvoulůžkový pokoj
Pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, TV se satelitem, lednicí a telefonem. Tyto pokoje nabízejí krásný výhled na náměstí Sokolova s barokní kašnou.

Dvoulůžkový pokoj De Luxe
Nadstandardně vybavený dvoulůžkový pokoj s možností dvoulůžkové přistýlky. Pokoj nabízí sociální zařízení s vanou, TV se satelitem, lednicí a telefonem.

Penzion Piano služby
Snídaně Vám budou podávány dle Vašeho přání. Zdarma je možno využít až 7 parkovacích míst. Pes na základě předběžné dohody zdarma. Možnost zapůjčení dětské postýlky zdarma.

Dovolená v Sokolově
Penzion Piano se nachází přímo v centru města Sokolova. Město Sokolov je vzdálené 20 km od světoznámých lázní Karlovy Vary, 30 km od pohraničního města Cheb a 9 km od historického královského města Loket. V bezprostřední blízkosti Penzionu Piano se nachází restaurace a pivnice Koruna, Mexická restaurace, Čínská restaurace, Fast Food, kavárna, diskotéka Labamba, Jack Daniel ´s Pub a internetová kavárna. V okruhu 50 metrů od penzionu můžete využít služeb kadeřnictví, kosmetiky, Turbo solária, pošty apod. V případě zájmu o výlety a turistiku doporučujeme využít služeb cestovní kanceláře v sousední budově.

Neváhejte a využijte možnosti ubytování v nevšedním Penzionu Piano v Sokolově, kde Vás s radostí přivítají a poskytnou Vám kvalitní služby v příjemném prostředí.

Penzion Sokolov PIANO - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Sokolov PIANO - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Sokolov PIANO -  je k dispozici připojení na internetPenzion Sokolov PIANO - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Sokolov PIANO - přijímá kreditní karty VISAPenzion Sokolov PIANO - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Sokolov PIANO - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Sokolov PIANO - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Sokolov PIANO - na pokojích je telefon
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento penzion? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Sokolov

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com